| DyNo a întrebat:

Ziceti-mi va rog repede cum cumpar o masina cu cash la NFS world, am level 10! Unde trebuie sa ma duc? Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| Darius19002 a răspuns:

Buna. Si eu joc NFS World. Am lvl 26. Pai apesi h - home. Cand ai intrat dai la car dealler, si purchase car. acolo selectezi ce tire vei 1, 2, 3 si ce masina. Da depinde ca la lvl 10 nu poti cumpara orice masina. Daca nu ai car slot liber in garaj nu iti poti cumpara. Sper ca ti-am fost de folos. Funda? happy

| DyNo explică (pentru Darius19002):

Eu nu vreau sa cumpar o masina cu boost, vreau cu cash, bani pe care ii castig din curse etc. Am vreo 90 000 cash. Am auzit ca, cu cash poti sa cumperi de la level 12 masini. Asa este?

| Darius19002 a răspuns (pentru DyNo):

Da. Daca iti iei tire 2, lotus elise este cea mai buna masina de cash in game, iar de tire 1 Shevelle. Eu masina de tire 1 am Shevelle iar tire 2 am boost car ( un Audi 20 V. Merge excelent )

| DyNo explică (pentru Darius19002):

Da, un lotus de la tire 2 vreau sa-mi iau. La level 12 o sa pot sa il cumpar cu cash(60 000)? Nu cu boost.

| Darius19002 a răspuns (pentru DyNo):

Nu. Lotul Elise este 400 000, nu 60 000.

| Danzeise a răspuns (pentru Darius19002):

Deci din lvl. 12 la NFS poti cumpara a2a masina cu bani cash?