| mariaaa a întrebat:

Zineryt este bun si pentru puncte negre? big grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| roox a răspuns:

Nu, nu e bunwinking ...doar pentru. coşuri :X:X
Pt. puncte negre încearcă o metodă mai veche happy

fa-ti ceai de musetel intr-un vas si stai cu capul deasupra, cat timp este fierbinte. ai grija sa acoperi pe margine cu un prosop ca sa fie mai mult abur. iar cand simti ca tii s-au deschis porii. storci punctele, te-as sfatui sa ai un material ceva pe degete ca sa nu-ti lasi semne

sau te duci la un Salon happy

Baftă!happy

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu stiu daca e bun pentru puncte negre, insa este foarte bun pentru cosuriwinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cu multa placere Adelutza!kisskisskiss

| dailydaisy07 a răspuns:

Da, eu folosesc si e foarte bun!

Răspuns utilizator avertizat
| wdsasd a răspuns:

Nu, nu este bun dar pentru cosuri este extraordinar cel putin la mine a functionat desi nu aveam asa multe.si roox zice bine in leg cu pct negre fa asa ca functioneaza.

| mariaaa explică:

Ms mumoasa... uh tot timpu raspunzi la intrebari! :*:*:*