| Karatte a întrebat:

Ziua mea e pe 12 dec si voi implini 13 ani. Unde as putea sa mi-o tin la un restaurant de evenimente elegant [ site:http://www.salonpremiere.ro/ ]sau la club de copii?

Răspuns Câştigător
| Clauvdgg a răspuns:

Mai bine la un club de copii decat la restaurantul ala laughing
Tot as vota cu un restaurant, dar acela nu este potrivit pentru tinewinking
Bafta!

7 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Doamne, ai bani de sala aia?
*praying for poor people*
Acasă, cu prietenii apropiați, la o felie de prăjitură.

| Karatte explică (pentru DarQueen):

Daa... am bani o problema?

| Karatte explică (pentru DarQueen):

Da am bani pentru sala aia ai vreo problema?

| Lace a răspuns:

Ai o vârstă fragedă, de ce să stai într-un loc în care să nu te simţi bine şi să nu faci ceea ce îţi place? Sfatul meu este să te distrezi cât mai bine!
La mulţi ani si să te distrezi cât mai bine!

| Mangustă a răspuns:

Doh, planuiesti cu 7 luni inainte, restaurant elegant... Zici ca te pregatesti pentru o nunta.

| Karatte explică (pentru Mangustă):

Vreau sa vbma distrez de ziua mea undeva unde e frumos si mi-o rezerv inainte ca sa nu fie ocupat!