| cotincotin a întrebat:

Ziua mea este duminica...crede-ti k ar mai trebui sa duc bomboane la scola. nu sunt zgarcita,dar urasc momentul cand toti prefacuti din clasa, imi spun La Multi Ani.ma simt ciudat... funda:d

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Daca ziua ta era azi de exemplu, puteai sa duci vineri bomboane, asta daca vroiai neaparat sa fi pupat pe obraz de 20 de fete in clasa. Dar daca ziua ta deja a trecut, eu zic ca nu are rost sa mai duci, mai ales ca esti asa "incantat/a" de urarile astea facute de colegi. Eu oricum iti zic la multi ani de acum, ca deja e 12 noaptea, pupici!

5 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

La multi ani;*

| zăGhost a răspuns:

N-are sens sa duci daca nu te simti bine facand asta.

| Clauvdgg a răspuns:

Da...
Lasa-i in pace pe toi prefacutii...

| Diia94 a răspuns:

Pai daca a trecut, si sunt numai prefacuti eu nu as mai da. No sa mai dau nici eu la anulbig grin Am toate motivele.
Si la multi ani!:X:X Sa ai parte de tot ce iti dorestihappy

| AmyAmya a răspuns:

Buna! Trebuie sa faci ceea ce simti! Poti sa le dai doar profesoarelor si doamnei diriginte! Sper ca te-am ajutat! PA!