| AdRiAn_9543 a întrebat:

1) Ce face agentul imobiliar?
2) Ce face agentul de vanzari?
3) Cand imi cresc oaselee crying (La 14 ani am 1.55 m)?

Răspuns Câştigător
| andreyush99 a răspuns:

1.Prospectarea pietei Imobiliare
Negocierea cu clientii;
Mentinerea relatiei cu clientii;
Promovarea produselor noi ale companiei si ofertelor speciale;
Persoana optimista, disponibilitatea de a avea responsabilitati in diferite arii de competenta;
Colectare de informatii legate de piata imobiliara;
Intermediere tranzactii imobiliare la nivel profesionist!

2.Agentul de vânzări este o persoană angajată pentru a vinde diferite produse sau servicii. În domeniul tranzacţiilor bursiere agentul de vânzări trebuie să aibă pregătire de specialite.

3.Si eu la 14 ani cam tot aceeasi inaltime o aveam happy acum am 17 ani si am 1.79tongue si am inceput sa mi se dezolvolte oasele dupa ce am terminat cl a 8. in vara aceea stiu ca am crescut exagerat.winking

3 răspunsuri:
| Zytt a răspuns:

1) vinde case
2)vinde marfa
3)DAk esti fata e bine asa daca nu mananca multe verdeturitonguetongue

| mrboy a răspuns:

1. un agnt imobiliar vinde case!
2.agent de vanzari face aceleasi lucruri ca agnt imobiliar! asemanatoare el vinde si alte produse de fapt vinde alte produse
3. daca vrei sa cresti mai asteapta si dormi mult bea lapte mult mananca produse cu calciu ci vitamine! si stai mult la aer curat!

| AdRiAn_9543 explică:

Sunt baiat =) big grin