| alexutzu07 a întrebat:

20dollars2surf
este o afacere foarte usoara nu trebuie sa faceti nimic doar lasati calculatorul aprins si veti fi platiti. E cam greu de crezut asa ceva dar se poate cititi incontinuare si veti vedea cum este posibil.
Tot ce trebuie sa faceti este sa va inregitrati si apoi va trebui sa va scrieti e-

mailul dupa sa descarcati si sa rulati o aplicatie foarte mica care nu va va

incurca deloc, rolul ei este cel mai important in afacere atat timp cat este

deschisa deasupra berei de windowsva produce puncte iar punctele la sfarsitul

lunei se vor transforma in bani.pentru fiecare 10.000 puncte veti primi 1$. deci

atat timp cat aplicatia 20$2surf este deschisa si ruleaza in calculatotul dv.veti

face puncte.
Aceasta bara va afisa diverse reclame si va contoriza puncte cat timp aveti

calculatorul pornit si conectat la internet, in jur de 60-70 pe ora. Putei lasa

calculatorul aprins ca sa faceti puncte pentru ca nu va verifica nimeni sa vada

daca sunteti la calculator.
Plata se face la minim 20 Dolari prin PayPal, AlertPay si CEC.
Cum se estinde afacerea cu ajutorul persoanelor aduce de voi pe 20$2Surf?

Pe langa punctele stranse de voi cu acest program mai primiti 10% pentru

fiecare persoana pe care il bagati in program, cu linkul dvs. de refferal la

"refferals" il dati prietenilor pentru a se inscrie in program si dvs. faceti

puncte prin ei, dar si pentru cei pe care ii baga acestia in program pe 10 nivele

de refferal. Exemplu: Invit 3 prieteni in program si acestia invita la randul lor 3

prieteni fiecare pe 10 nivele.
Nivelul 1: Inviti 3 prieteni in acest program care au aprinsa bara 3 ore.

acumulezi 63 de puncte de la ei
Nivelul 2: Acestia invita la randul lor inca 3 prieteni, pentru 3 ore acumulezi

189 de puncte de la ei
Nivelul 3: Castigi 567 de puncte
Nivelul 4: Castigi 1701 de puncte
Nivelul 5: Castigi 5103 puncte
Nivelul 6: Castigi 15309 puncte
Nivelul 7: Castigi 45927 puncte
Nivelul 8: Castigi 137781 puncte
Nivelul 9: Castigi 413343 puncte
Nivelul 10: Castigi 1240029 puncte
Pentru inregistrare http://www.20dollars2surf.com/? ref=433818

5 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

La un calcul rapid la 10 ore pe zi timp de 1 luna de unul singur faci aprox. 2$...nemotivant pentru mine.

| VladSilviu a răspuns:

20dollars2surf nu plateste!

| CherryLove a răspuns:

Lasi pc ul deschis si te arde la buzunar cand platesti electricitatea ca sa castigi niste amarati de dolarei. Din punctul meu de vedere este o afacere neinteresanta. Aplicatia asta are avantaje pentrucei care petrec ore in sir la pc dar nu sa te ambitionezi sa faci asta ca sa castigi cativa banuti, parerea mea.

| ciocotoff a răspuns:

Mai bine incearca ceva real si verificat Fa-ti cont pe MailDirect:
http://www.maildirect.ro/inregistrare/18a20f4c804e935e8919a9e1c0f935a8
-pentru inregistrare primesti garantat 6$
pentru fiecare citire a newsletter-elor primite din partea MailDirect primesti automat 0, 5 centi
pentru fiecare click in interiorul newsletter-elor primite din partea MailDirect primesti automat 1 cent
pentru Share pe Facebook primesti 1 cent pentru fiecare campanie impartasita pe Facebook
primesti 10 centi pentru fiecare user care se inscrie din partea ta in platforma MailDirect pentru primii 200 de prieteni, dupa care suma scade la 2 centi.
in momentul in care atingi suma de 50$ in contul tau, la prima plata, incheiem un contract cu tine si iti viram banii in contul tau personal, ulterior platile fiind facute in baza contractului initial fara alte formalitati.
Inca nu te-am convins? Primesti 10% din castigul intregii tale echipe!
acceseaza http://www.maildirect.ro/inregistrare/18a20f4c804e935e8919a9e1c0f935a8 si Succes!

| ciocotoff a răspuns:

Mai bine incearca ceva real si verificat Fa-ti cont pe MailDirect:
http://www.maildirect.ro/inregistrare/18a20f4c804e935e8919a9e1c0f935a8
-pentru inregistrare primesti garantat 6$
pentru fiecare citire a newsletter-elor primite din partea MailDirect primesti automat 0, 5 centi
pentru fiecare click in interiorul newsletter-elor primite din partea MailDirect primesti automat 1 cent
pentru Share pe Facebook primesti 1 cent pentru fiecare campanie impartasita pe Facebook
primesti 10 centi pentru fiecare user care se inscrie din partea ta in platforma MailDirect pentru primii 200 de prieteni, dupa care suma scade la 2 centi.
in momentul in care atingi suma de 50$ in contul tau, la prima plata, incheiem un contract cu tine si iti viram banii in contul tau personal, ulterior platile fiind facute in baza contractului initial fara alte formalitati.
Inca nu te-am convins? Primesti 10% din castigul intregii tale echipe!
acceseaza http://www.maildirect.ro/inregistrare/18a20f4c804e935e8919a9e1c0f935a8 si Succes!
si pagina de facebook https://www.facebook.com/maildirectoficial?ref=ts&fref=ts