| anonim_4396 a întrebat:

A primit cineva taxa auto de poluare? Eu am depus dosarul in ultima zi 31.08. 2018, a primit cineva banii? Ma refer la cei care s-au inscris la limita ca mine. Din cate am inteles au termen pana in 31 decembrie.

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Buna,

Nu m-am inscris la limita ca tine, dar m-am inscris si am primit banii cam la o luna, doua de la data depunerii.

Avand in vedere ca sunt sanse mari ca nr celor care au depus dosarul sa fie unul ridicat pentru ca era pe ultima suta de metri, mai ai de asteptat un picut.

Succes!

1 răspuns:
| Nonameagain a răspuns:

Au primit primii care au depus. Cei care au lasat totul pe ultima clipa, mai au de asteptat.