| Eduard3140 a întrebat:

Ajutati-ma cineva sa-mi gasesc de lucru ceva in moldova poate aveti cunoscuti care ma pot ajuta imi trebuie lucru urgent (n-am inca 18 ani)

2 răspunsuri:
| Filea_Catalin_1945 a răspuns:

Nu te ia nimeni asa. Mai nou in Moldova se fac multe inspectii si nimeni nu se risca. Fa munca pentru. vecini sau du-te la magazine din astea Real, Selgros etc. si sa imparti pliante; se castiga 4mil pe luna pe acolo.

| Camiiimm a răspuns:

Poti sa castigi cat vrei tu si e foarte simplu. da add: m.camiii@yahoo.com si iti explic mai multe