| gabor123 a întrebat:

Am 15 ani si as vrea sa imi adun miste bani. Imi dati niste idei cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Nu este usor...

Poti sa-ti rogi parintii sa-ti dea alocatia...

Sau... poti invata photoshop, web design, Adobe illustrator sau alte lucruri de genul.

Daca stii multa lume atunci te poti face reprezentant avon sau oriflame dar colegii vor rade de tine.

Succes!

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Și eu când eram mic îmi strângeam bani. Eu îi puneam într-un seif (la seif avem și cheie) iar apoi îmi luam cheie mereu cu mine. Ia-ți un seif sau ceva gen servietă și pune-i în ea.

| pixelice a răspuns:

Invata Photoshop, Illustrator sau programare si apoi poti sa faci proiecte pe Internet. Inregistreaza-te pe acest website ca sa castiga bani -> https://goo.gl/WEkudF