| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani jumate si as vrea un job pe net part-time, full-time, stiu blogging, sa administrez un site uploader de orice, nu conteaza dar sa fie job pe net! PM daca e ceva!

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ai PM.

| jess179 a răspuns:

La varsta asta nu cred ca gasesti ceva de lucru pe internet, si eu as vrea sa am un job part-time, dar nu gasesc decat cu pliante de impartit pe strada.

| ĿФsт a răspuns:

Te poti apuca de vloging ...adica.din toate filmulete alea daca ai multi abonati poti face bani thinking