| stefan_5583 a întrebat:

Am 16 ani sunt din iasi si vreau sa muncesc stie cineva unde as putea sa muncesc?

Răspuns Câştigător
| κίllą a răspuns:

Angajeazate la un mc donald... e in favoarea ta, deoarece nu ai un orar precis, te duci in functie de cum ai timphappy

4 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Incearca sa muncesti online pe langa munca in real. Nu-ti ia mult timp... vezi www.webmoneyhq.ws sau www.website.ws

| Bishop a răspuns:

Ai putea fi ospatar in practica, in Italia copii de 16 ani in practica sunt platiti cu 600 de euro... in Romania thinking

| stefan_5583 explică:

Da. mai are cineva si alte sugestii? Nu trebuie sa fie neaparat part-time

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Incearca la mc.winking