| djschiopu a întrebat:

Am 17 ani si as vrea sa ma angajez unde si as fi onorat daca m-ati ajuta.Am foste peste tot si nu am gasit...am incercat oriunde si nu mai angajau...va rog frumos sa ma ajutati si pe mine

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu criza asta nu cred ca gasesti de munca

| emy a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Dar, in orice caz, sa nu ai incredere in ofertele de munca de pe net.Majoritatea sunt "tepe". Stiu asta de la oameni.Stiu ca este greu, dar mai bine mai astepti, decat sa risti asa. MIti doresc mult succes!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra pe site-ul Agentiei Judetene pentru Ocuparea Fortei de Munca (AJOFM) din judetul tau si acolo gasesti oferte pentru locurile de munca disponibile si poate gasesti ceva care sa-ti comvina. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Agentiile din judetele tarii, ai lista lor aici http://www.anofm.ro/627_site-uri-agentii-judetene

| marius0766545433 a răspuns:

Salut. Spui ca ai fost peste tot. Serios? Ai fost tu in mai mult de un milion de locuri? Hai sa fim seriosi. Ai fost maxim la un loc sau doua de munca dar poate ai uitat ca munca e facuta pentru sclavi.asa ca ai grija ce-ti doresti. www.SuperBani.ws