| adua a întrebat:

Am auzit ca daca fac comanda la Avon in a doua duminica din campanie, imi vine prin curier, dar nu mai platesc taxa aceea de 8, 5 RON. Este adevarat? Sau in ce perioada din luna trebuie sa fac comanda ca sa nu mai platesc taxe? Si in cate zile soseste curierul? Multumesc frumos pentru orice informatii! happy

2 răspunsuri:
| unCalutz a răspuns:

Nu platesti curierul doar daca curierul vine din acelasi oras din care esti si tu.
Daca curierul vine de exemplu din Timisoara si tu esti de la sat platesti taxa.Cu cat esti mai departe de orasul din care vine curierul cu marfa cu atat taxa este mai mare.

Stiu asta pentru ca mama mea a fost reprezentanta Avon.

Sper ca te-am ajutat.

| andreutza05_1656 a răspuns:

In a doua marte si in ultima marte din campanie se dau comenzi normale dar acum si prin posta poti da sa-ti vina si iti vine in 3 zile gratis