| Headd_Ionutz_1989 a întrebat:

Am auzit ca exista metode in care poti face bani pe net, daca stiti o metoda spuneti-mi si mie dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Metode de face bani pe net exista.In primul rand multi fac greseala de a face o cautare pe Google cu 3 cuvinte"bani pe net". Gasesti mii de rezultate, cu explicatii de tipul ca intr-o saptamana vei face nu stiu cate mii de euro.Asculta la mine, pentru a face bani pe net nu trebuie sa dai curs la aceste vrajeli.Trebuie sa fii talentat la ceva anume in domeniul informaticii combinat cu alt domeniu.Iti vor trebui multi ani si multa munca pana vei reusi sa castigi primul euro pe net.

4 răspunsuri:
| AlexDuna a răspuns:

Https://shorte.st/ref/d1c30eaccd
Plateste cel mai bine! Si este cel mai bun la ora actuala

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci? programare? design? seo? sa scrii articole coerente in engleza?

| googul a răspuns:

Daca esti interesat poti aplica la un sistem international de ajutor reciproc http://googule.Charity24.net Nu este un sistem piramidal.Este o companie care functioneaza pe un sistem de ajutor reciproc al membrilor inscrisi.