| Jonathan a întrebat:

Am cateva idei de afaceri care ar fi extrem de bune dar in momentul de fata nu am momentan banii disponibili pentru a incepe nici una dintre afacerile la care ma gandesc(unele sunt revolutionare cel putin in romania). Am nevoie de un sponsor(sau partener de afaceri care sa plateasca inceperea afacerii), unde as putea sa gasesc pe cineva care sa ma ajute?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pot fi un sponsor daca imi impartasesti ideile tale. :D http://sp2.ro/019926

| jocuri888 a răspuns:

Ce fel de afaceri? cati bani? detaliaza da mi un mesaj?
Are vreo legatura cu online-ul romanesc? Daca da ma bagtongue

| foxi a răspuns:

Detaliaza. pot participa, daca e o treaba serioasa!

| vigome a răspuns:

Care idei ar fi care, ca si eu am citeva si intentionez sa incep ceva, dar nu cred ca in Romania. Daca vrei hai sa mai comunicam si mai stam de vorba.

| Jonathan explică:

Tin sa mentionez ca pentru unele afaceri la care ma gandesc e nevoie de un capital destul de marisor, o sa va dau in curand cate un mesaj cu cate o idee sa vedem daca o credeti adecvata

| Dj Boalca a răspuns:

Ce ai zice de o analiza financiara gratuita? acolo te-ar putea ajuta cineva...contact me

| vigome a răspuns:

Cit de mare trebuie sa fie capitalu?