| anonim_4396 a întrebat:

Am cumpărat o ștampila pentru firma pfa de pe eMAG si am platit o cu cardul firmei pe site, pe registru de încasări si plati imi trebuie documentul felul nr, acolo ce trec? practic nu am chitanta sau bon si doar factura, deci ce trec?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Deci nu vrei sub nicio forma sa treci factura cum ti-am mai zis la restul 4 intrebari pe care le-ai pus nu?
Atunci i-ati in contabil si rezolvi toate problemele. Ai sa fii sigur ca e corect ce scrii.