| Anonim420420 a întrebat:

Am incercat sa iau un credit de 25.000 de lei de la Revolut pe o perioada de 24luni. (Castig cam 7000 lei pe luna)
Dupa ce am aplicat pentru acesta, la aproximativ 15 minute am primit refuzul pe motivul "nu am putut identifica in baza de date anaf niciun venit eligibil pe numele tau"
Lucrez de 4 ani dintre care 3 sunt la stat.
Este vreo problema legata de veniturile mele? Nu sunt declarate de angajator (institutie publica)?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mă îndoiesc că o instituție a statului nu plătesc taxele și impozitele angajaților.
Mergi și tu la o bancă serioasa și lasă revolutul