| Diaculous a întrebat:

Am nevoie de bani, dar n-am varsta necesara pentru a ma angaja. Ce pot sa fac? (nu-mi spuneti sa-mi strang banii de buzunar, pentru ca nu primesc asa ceva)

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Putina munca pe la bunici, rude, vecini iti vor aduce ceva banuti de buzunar. doar intreba-i si ofera-ti serviciile.

| octav005 a răspuns:

Cere de la parinti niste bani. ii strangi. si ii poti folosi la ceva ce doresti.

| GeorgeBerbec a răspuns:

Daca nu primesti nici alocatia nici bursa nu prea as stii. Vindeti din lucrurile pe care nu le folosesti din casa - ale tale sau alcuiva. Daca ai macar 14-15 ani poti sa te angajezi sa vinzi pliante. Uite-te pe OLX ca sunt tot felul de joburi gen impartit pliante, avon si de acolo te angajezi. Lucreaza online sau apuca-te si joaca jocuri video. Faci un cont destul de ok si apoi il vinzi pe bani reali. Poti strange din pomi fructe sa le vinzi. Mult sucees!

| Justme111 a răspuns:

Te pot ajuta eu, daca vrei. Scrie-mi in privat.

| 7Cristian7 a răspuns:

Incearca sa tranzactionezi pe iq option suma minima de depus este de 10$