| ZeroGraviton a întrebat:

Am o intrebare stie cineva cam cat ar trebui sa sau in +(lunar) la cei de la RDS ca sa imi faca IP static funda+vot

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Se poate rezolva si la RDS IP fix, insa trebuie vorbit la tehnic. Evident ca nu e gratis, dar nici aberant de scump, din cite stiu.

| issa2001 a răspuns:

Putin timp...cam 4 luni... funda?

| ZeroGraviton explică (pentru issa2001):

Scuze vroiam sa intreb cat ar trebui sa dau in plus ca sa am net stabilbig grin

| ZeroGraviton explică:

Cat e cu TVA?

| ZeroGraviton explică:

Stai stai tie ce ti-a dat? un stic de net sau ce?

| ZeroGraviton explică:

Aha ma rog si eu am sunta la RDS si mi-au zis ca trebuie sa fac ma duc la bisness sa imi bage IP fix... ma rog si platesc in + vreo 30 lei

| ZeroGraviton explică:

Nu frate eu am nev de ip fix pentru un server....si nup conteaza pentru mine