| PredatorZ a întrebat:

Am o problema cu contul adsense cand intru pe contul meu de Youtube nu se activeaza monetizarea iar cand intru in adsense imi spune cont respins...m-am inregistat la adsense dar tot e dezactivat

1 răspuns:
| BeatriceBetty3333 a răspuns:

Trebuie sa te uiti sigur la continutul video-ului! Ai grija sa nu iei melodii de la un canal care nu ti-a dat accesul, daca pui o poza la video tot asa sa ai grija la dreptul de autor! Si pentru faza cu "cont respins"trebuie sa te uiti bine cand ai completat "formularul" acela! Sigur ai completat ceva incorect asa ca uita-te de 2 ori inainte sa dai CONFIRM! Sper ca te-am ajutat!