| Clementin a întrebat:

Am primit azi, pe telefonul meu, o instiintare cum ca dispozitivul meu android a fost ales, la intamplare, sa castige un, la alegere, un macbook, un iphone sau o tablete. Intrebarea mea este. cunoasteti pe cineva a mai primit oferta asta? Sau e doar o pacaleala?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu te-ai inscris cum sa castigi? Ai telefon cu android? Si ce iti cere sa faci, in mesaj?

| MasterOfDisaster a răspuns:

Pacaleala sigurat.
Daca nu participi, adica, daca nu te inscrii la un concurs sigurat nu ai cum sa castigi acel concurs.

| myruna2012 a răspuns:

Nu e pacaleala!

Am mai primit oferta si am ales un IPhone este cel mai fain pentru ca un macbook este mare si nu-l poti lua oriunde, nu poti face ce faci pe windows!
Tableta este prea mare si in plus produsele Apple sunt cele mai bune!

| PDI a răspuns:

Pai daca nu iti cere nimica poti incerca da 99, 9 % e teapa

| bubulex a răspuns:

Sunt tepe

| jaguar12 a răspuns:

E o teapa sigur, nu trimite nici un mesaj la acel nr. Funda?