| SmallStep a întrebat:

Am primit sms de la Banca Transilvania ca am incasat o suma de bani. In istoricul tranzactiilor apare ca aceasta suma a fost incasata, insa la "sold" nu apare suma actualizata. Ciudat este ca in istoric apare ca am incasat, apoi ca mi s-a retras aceasta suma instant (suma provine de la un retur facut la un produs). Ma puteti ajuta? Multumesc!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie firma unde ai facut retur sa iti explice nu banca.Ia legatura cu firma si intreaba i pe ei.

| johnnny123 a răspuns:

Cred că suportul lor te-ar putea ajuta mai mult...