| Cozminn a întrebat:

Am primit un mail de winmaster, ce trebuie sa fac mai exact : Dragă Vasile Gheorge

In conformitate cu dispozitiile legale valabile în România, este obligaţia noastra de a te informa cu privire la retragerile fondurilor de joc pe care le-ai efectuat pe platforma www.winmasters.com în perioada 01.07. 2015 - 31.12. 2015.

Poţi găsi întreg istoricul retragerilor logându-te în contul tău de jucător pe www.winmasters.com, accesând fila "Istoricul tranzacţiilor".

1. Loghează-te în contul tău winmasters.
2. Mergi în "Contul meu" și selectează "Istoricul tranzacțiilor".

În cazul în care nu mai poţi accesa contul, te rugăm să contactezi departamenul de Relaţii cu Clienţii, pentrua solicita raportul privind retragerile.

Această informare este conformă cu dispozitiile legale prevazute de art. 110, paragraful 12, punctul a) din Legea nr. 227/2015 privind Codul Fiscal.

Pentru a afla mai multe informaţii despre impozitele datorate, te rugăm să consulţi site-ul Administraţiei Naţionale a Finanţelor Publice https://static.anaf.ro/static/10/Anaf/legislatie/L_227_2 015.htm#T4C8

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nimic! Este o informare si atat.