| Noastra_Romania_1987 a întrebat:

Am si eu nevoie de cateva sfaturi despre Forex. Unde pot gasi?

Răspuns Câştigător
| emin3nt a răspuns:

Sunt cativa traderi aici destul de priceputi care explica totul destul de bine: www.forum-romania.eu/piata-forex

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Exista un singur sfat: fereste-te de Forex, este o escrocherie. Daca intr-adevar te pricepi sa joci pe bursa, fa-o direct, vei castiga mult mai mult. Daca esti incepator, sau mai rau, nu te pricepi deloc, fereste-te de Forex, te vor minti ca e pentru incepatori si vei pierde banii investiti, iar la sfarsit iti vor cere si ei o taxa mare.

| Noastra_Romania_1987 explică (pentru Brigaela):

Nu vreau sa dau bani pe mana nimanui ( de aia nu am intrebat de Firme de Forex ), ci vreau sfaturi cum sa incep.

| Brigaela a răspuns (pentru Noastra_Romania_1987):

Vei da automat bani, fiindca Forex inseamna doua lucruri: 1. sa le platesti unor smecheri sa te lase sa pariezi pe diferite valute si 2. sa schimbi valute in cunostinta sau nu de cauza. Daca nu te pricepi, pierzi alti bani

| Andrei_Lucian_1996 a răspuns:

Frate iti fac ei instruirea nu te arunca cu banii ca prostu ca ii pierzi cat ai zice peste o sa primesti pe mail cel putin asa a fost pe XTB LA MINE

| fany22 a răspuns:

Salut...daca esti hotarat, cerebral si nu vrei o imbogatire peste noapte...atunci cauta-ma PM.