| alyandra_5005 a întrebat:

Am si eu nevoie de un raspuns rapid plzzz, eu st talentata la desen si mama a zis ca as avea sanse sa devin designer si chiar asta vreau sa ma fac, sa fac haine, deci cine imi spune o facultate de designeri doar daca exista logic, dau the biggest fund :-o

Răspuns Câştigător
| BobMarley_6652 a răspuns:

Pai in primul rand sa termini un liceu de arte plastice grafica desen si asa mai departe iar dupa aia te poti orienta la o facultate care sa contina arhitectura sau design(dar acest profil este mai mult cu masina de cusut si asa mai departe deci nu este unul foarte bine vazut) sper o funda