| Paulvasile10 a întrebat:

am pus marti un bilet la skybets cu 2 meciuri de azi doar,nu e o suma mare,dar vreau sa intreb, unul dintre meciuri apare pe flashscore ca fiind amanat de vreo 3-4 zile si ce fac acum? ca meciul in mod normal a inceput la 5 dupa amiaza...pun astia cota 1 sau asteapta meciul?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La meciurile amanate mai mult de 24 de ore se acorda cota 1.

| Paulvasile10 explică (pentru Ioandelasal):

Am fost si mi-a zis ca e pierdut, deci ce sa inteleg? erau 2 meciuri, pprimul castigat si mai era asta...

| Ioandelasal a răspuns (pentru Paulvasile10):

Inseamna ca meciul s-a jucat si tu ai gresit pronosticul.