| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.credeti ca daca as deschide un salon de frumusete in tara as avea succes? eu sunt in strainatate si am studiat timp de 2 ani pentru a deveni stilista, iar acum urmeaza sa fac anumite cursuri de perfectionare.cum merg treburile pe acolo, se merita sa investesc sau nu? mersi mult astept raspunsurile voastre

Răspuns Câştigător
| cristina9716 a răspuns:

Sincer nu cred. Am să-ţi explic de ce. Cel puţin acum, nu consider că ai avea succes din cauza crizei. Crezi că lumii îi mai arde de coafor când e vai şi amar? Ai şanse mari, dar nu acum. Dupa ce ieşim din criza ar fi o idee foarte bună. Mai ales dacă eşti talentată, lumea va veni sigur le tine. Aşteaptă până se mai linştesc apele cu. Boc laughing Băse şi restul iar apoi te poţi apuca de investiţii. Cine ştie, poate vin şi eu să mă coafezi. Părerea mea. big grin
Fundă?

Baftă.

2 răspunsuri:
| Luiza_8910 a răspuns:

Nu, nu merita mai ales ca e criza iar Romania e o tara destul de saraca iar multi oameni au dat faliment mai degaraba dincolo in spania sau pe altundeva dar nu in Romania!

| ♫♫yukkipawz♫♫ a răspuns:

Eu zic ca da daca ai ambitie si iti place meseria dc nu? dar trebuie sa stai bine si cu baniiwinking