| Cristinaaa a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Practic volley-ul, am 12 ani, si vreau sa castig ceva banuti pe acest sport.CUM pot s-o fac?

5 răspunsuri:
| leonet09 a răspuns:

Gaseste un sponsor pe net cum ar fi Dinu Patriciu si spune-i ca joci bine etc... sau joaca pe bani cu prietenii

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu prea cred ca poti face bani din volei la aceasta varsta. Dupa 17-18 ani, daca o sa ajungi jucator bun, eu iti doresc asta, atunci o sa poti juca intr-o echipa profesionista si atunci vei castiga si bani. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| CaramelX a răspuns:

Deci am facut si eu volei 4 ani de zile! dar eu puteam sa semnez un contract cu rapid doar ca trebuia sa ma duc la liceul lor sportiv scoala 12 din bucuresti si nu am vrut mi-am ales un liceu bazat pe profil mate-info si acum mai joc in echipa scoli doar de placere! du-te la o scala sportiva si evolueaza in continuare no sa fi platit la varsta asta de la 16 ani cel putin poti sa primesti bani oricum daca te inscri la un club bun si ai si mai putin de 16 ani poti sa te duci in cantonamente in afara in tara gratis daca joci si bine! daca esti din bucuresti inscriete la rapid! daca nu cauta un club bun si inscriete!

| MaryaRose a răspuns:

Eu am un raspuns. Joc volley de 5 ani si castig bani pe asta. 1 Propune sa jucati cu alte orase (pe premii) 2da lectii de volley pe banibig grin