| lepy706 a întrebat:

Am si eu o scurta intrebare.
Lucrez de cateva luni si mi-am dat seama ca imi trebuie un sponsor (geve de genu: la inceputule jocului sa apara powered by x, sa astepte cateva secunde iar dupa aceea sa inceapa jocul,
iar el sa imi dea o mica "donatie' pentru a-mi continua lucrul)
Credeti ca asi avea vreo sansa?
Ca am tot vazut la TV " sustinem bussniesul romanesc..." (parca la Telekom...)
Si daca da, cum/cu cine trebuie sa vorbesc, avand in vedere ca inca nu am implinit 18 ani, am 16.
Multumesc anticipat.
P.S. am nevoie de "sponsorizare" deoarece nu imi pot plati toate componentele Pc-ului si alte liciente.

2 răspunsuri:
| xXxXxCataxXxXx a răspuns:

In ce lucrezi? nu am prea inteles ce vrei sa zici...

| lepy706 explică:

Adica fac jocuri, aplicatii pe android si iOS