| zenuta a întrebat:

Am terminat facultatea de contabilitate la frecventa redusa. Pot da la master in agricultura la zi in Bucuresti? va rog sa-mi raspunde-ti. multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face orice master vrei atat timp cat ai un nr min de credite.
daca ai facut facultatea 3 ani si ai un nr de 180 credite (60 pe an parca sunt) nu poti face decat masterate care au durata de 2 ani (facultate + master sa faci 300), daca ai facut facultatea 4 ani, poti opta pentru un masterat de 1.5 ani.