| Popescu_Maria_Elena_1993 a întrebat:

Am tot citit pe internet de Ethererum ca fiind noul Bitcoin si ca are potential mare de crestere pe piata. Voi ce ziceti a-ti investii niste bani intr-o criptomoneda? Pt moment, as investii cam 500 de euro, sperand ca ii voi dubla/tripla in lunile urmatoare. Voi a-ti mai investit in monede virtuale? Thx

Daca nu stiti de ETHEREUM am scris mai multe aici http://skyhub.me/......-in-dolari

2 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Poti investi dar dublarea sau triplarea in cateva luni sunt vise. poate intr-un an sau doi.

| Quassaar a răspuns:

Dacă aveai curajul sa investești în 2017 acei bani acum ai fi avut în cont 1/2 de milion de dolari. Sper să o fi făcut. happy