| comsacodrut a întrebat:

Am un cont de youtube si vreau sa il confirm telefonic ca sa am acces la toate optiunile.Este gratuit? Nu scrie nimic de perceperea taxelor dar vreau sa fiu sigur.

Răspuns Câştigător
| iCappy a răspuns:

Eu mi-am confirmat 2 conturi pe youtube telefonic.
Iti arata daca vrei Mesaj Text sau Apel Telefonic.
Iti recomand mesaj text deoarece iti trimite un mesaj cu codul care trebuie sa-l introduci.
Nu costa nimica.
Bafta!

1 răspuns:
| TheAce a răspuns:

Contul e gratuit, confirmarea telefonica e pentru a se evita clonarea conturilor dar si pentru protectia utilizatorului (vorbim totusi de google).