| Sy0m3ys a întrebat:

Am vazut ca pot paria pe skybet direct de pe site-ul lor.Si daca scot de acolo un bilet la imprimanta si castig fiecare pariu pot sa ma duc la agentie sa-mi iau premiul cu acel bilet scos la imprimanta?

Răspuns Câştigător
| akka4 a răspuns:

Nu. biletul ala pe care il faci tu online, este un bilet virtual, cu care poti vedea castigul pe care care il ai (cota X si suma Y). poti castiga pariurile online, numai daca faci depunere(cu cardul, paypal), iar castigul il primesti in contul care depui banii, si ii scoti pe card. agentia nu iti plateste nici un pariu onlinewinking

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Sa scoti biletul la imprimanta? Nu! Totul se realizeaza online.