| powergirl a întrebat:

Ar vrea cineva sa castige bani in plus? eu am o solutie detalii pe prv si pe messenger ochi_albastri_iony@yahoo.com nu e greu doar sa ai papagal

8 răspunsuri:
| ancalazar a răspuns:

Sunt interesata...imi poti da si mie un mesaj cu ceav detalii...pentru ce sa am papagal?

| cristina21 a răspuns:

Sunt interesata...imi poti da si mie un mesaj cu ceav detalii... apropo e valabil si in strainatate?

| Chocolate a răspuns:

Ce trebuie sa faci?straight face
da'mi si mie un mesajbig grin

| EUSIATIT a răspuns:

Daca este ceva .de genul emisiunilor tip integrama sau sa cauti o litera si desi ai ghicit tipa spune ca i pare rau si ia alt telef ec etc .nu mi place. poate ceva serios nu ai dat detalii ca sa stim despre ce este vb

| EUSIATIT a răspuns:

Da vreau si eu dar sa nu fie o gluma sau... testezi cine doreste de munca... hai fi sincer ca e teapa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cat se castiga?
eu de exemplu scot vreo 10 dolari pe luna dar nu prea am timp
viteza la net slaba deci ma plictisesc repede si nu stau mai mult de 10-15 minute pe zi pentru ca sa castig bani
sunt o gramada de tepe pe internet da cauti pe net cum sa faci bani sau mai stiu eu ce gasesti o gramada te pui faci calculu si zici pai castig mai mult de cat la lucru ma las de lucru dar cand vine ziua sa primesti banii nu-i mai vezi dar totusi se pot sa face si bani daca ai timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-ar interesa. imi poti da mai multe detalii?

| alinutab a răspuns:

Sunt interesata! imi poti da mai multe detalii?