| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva asigurare de viata? Cat platiti pe luna si pentru ce suma v-ati asigurat? Din ce am reusit eu sa ma documentez mi se pare ca ar avea valoare numai pentru cei care se tem de o violenta. Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| SnicK a răspuns:

Asigurare de viata doar la GundenBroker.
Mai multe inf. pe Google.

| Libelle a răspuns:

Cunosc pe cineva care are asigurare de viata sh plateshte cam un ilion pe luna la ing.(nici nu munceshte-de fapt familiei lui dk el moare ii va veni un miliard acasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am eu TONY, LA 250 LEIRON/TRIM., LA Suma asig. de 20000 ron,
pentru. mine este o investiţie şi o protectie în acelaşi timp, dacă doreşti o asig. şi o consultanţă gratuită sună-mă te rog pe mobil la
nr. tel. 0743686417.