| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa merg in afara la munca, pleaca cineva.sau cunoasteti vreun pont? va multumesc mult (fara link-uri)

2 răspunsuri:
| Ambassaderåd a răspuns:

In lume sa pleci trebuie sa fii bazat pe 3 lucruri: 1. Loc sigur de munca si stat. 2. Tara dorita unde vrei sa pleci. sa ai stii limba la perfectie sau aproape de perfect.
3. Sa ai bani pentru 1 luna.2 ca nu se stie de gasesti din prima. Iar ca sa iti gasesti mai bine sigur fara sa mergi cu colegu sau un necunoscut. Aplica CV-uri pe internet la siteuri la: job in England, Germany, Spain, French, Sweden, Finland, Denmak. Si daca esti acceptat cumpara bilet, cauta chiirie si esti salvat!

Răspuns utilizator avertizat