| DrugFree a întrebat:

As dori si eu o afacere profitablia (nu job-uri, nu am timp sa ma duc undeva la ore fixe) sau nu cu tepe pe internet/afaceri necurate. Cine poate sa ma ajute. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| MiSSyoUNow a răspuns:

Daca ai bani de investit, se pot face multe lucruri. De exemplu poti sa iti deschizi un magazin. Se castiga foarte bine. Primesti bani si pe locul rezervat produselor : uite de exemplu o firma foarte buna de lactate M*l* [ nu pot da nume ca nu e voie sa facem publicitate ] plateste la magazinul unde lucreaza mama mea 3000 de euro pentru ca sa existe si produsele lor acolo in magazin. Toate firmele fac asa. Asta e doar un aspect. Iti ies bani si dai asa numitul "comert " tu cumperi la un pret si il majorezi pana ajunge pe raft. Si multe altele. Sper ca te-am ajutat. Fundita?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| adrew a răspuns:

Fa bani prin comert, pentru inceput incearca sa vinzi ceva pe ebay

| lSummerl a răspuns:

Vansator de limonada

| JBP a răspuns:

Iti recomand Uinvest, chiar daca vad ca nu ai incredere in internet si zici ca sunt numai tepe nu e chiar asa printe multe tepe sunt si cateva companii interesante https://uinvest.com.ua/? amigosid=2138 eu din ianuarie am primit in fiecare luna banii de la actiunile care le am acolo fara nici o intarziere iar daca ai multi bani si poti sa devii partener financiar cu ei poti face bani frumosi. Mult succes

| naightwish a răspuns:

Tepe pe net, mai bine va srangeti cativa prieteni si va faveti un magazin mixt