| AlexEalex78 a întrebat:

As vrea sa achiziționez un apartament în Popești Leordeni. M-ar interesa ceva dezvoltatori serioși, care nu treg tepe, cu care ați colaborat direct. Merci.

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Cel mai sincer sfat din partea mea: Ca sa nu iei teapa e obligatoriu tu sa te informezi, in primul rand, despre cum trebuie sa fie un apartament decent, cu adevarat.Gasesti mai jos un ghid, trebuie sa lasi emailul.Este proiectul unei echipe de arhitecti care incearca sa aduca putina constientizarea pe piata, tocmai ca sa-i ajute pe cumparatori.L-am tot trimis pe aici si peste tot, (nu am eu legatura, daca ti se pare ca afac reclama sau am vreun interes ascuns) este super util. Daca nu doresti sa iti lasi emailul imi zici si iti pot trimite eu ghidul direct pe un link wetransfer.

https://undelocuiesc.eu/

Succes.