| DeaAndreea28 a întrebat:

As vrea sa castig mai multi banii de buzunar si nu stiu unde sa ma angajez, as dori un job part tima dupa scl dar nu-s unde si cine m-ar putea angaja deoarece am 17 ani.imi puteti da cv ponturi va rog

2 răspunsuri:
| Diana254 a răspuns:

Buna! Poti devenii reprezentant Lady's. Discountul ajunge si la 42%, valoarea minima a comenzii este de 10 lei si transportul gratuit in toata tara in 2 zile. Nu este necesar sa pui comenzi in fiecare luna, totul este gratuit si vei beneficia de castiguri marisoare. Daca esti interesata lasa-mi un mesaj aici sau la id-ul : ladys_lady2000. Nu vei avea nimic de pierdut.Comenzi vei avea sigur deoarece produsele nu sunt deloc scumpa si sunt de calitate foarte buna, in plus pe langa castigul tau de reprezentant poti castiga in plus daca iti creezi un grup prin care sa inscrii reprezentanti! happy O zi frumoasa!

| Adyaddy a răspuns:

Pai ai putea sa mergi la un chiosc si acolo iti va da niste ziare, reviste si dupa ce le dai pe toate iti vei primi rasplata cuvenitaa, daca te tii de treaba vei primi mai mult!winking