| Parvu_Delia_1995 a întrebat:

As vrea sa donez ovule ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa mergi la o clinica de fertilizare si afli daca poti dona si de ce ai nevoie.

| Parvu_Delia_1995 explică (pentru Ioandelasal):

Pai imi e cam jena imi poti da un site pe net sa vorbesc de pe internet cu cineva care a mai facut asa ceva? am inteles ca persoana care ar vrea sa iti ia ovulele trebuie sa te vada sau prin poze ceva?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Parvu_Delia_1995):

Nu stiu site-uri, la varsta mea nu ma intereseaza si nici nu cunosc persoane care sa fi donat.
Cauta cu clinica de fertilizare si precis o sa gasesti detalii, inclusiv conditiile de donare.

4 răspunsuri:
| croxy a răspuns:

Eu sunt multe fete care cauta donatoare de ovocite. eu sunt una dintre ele. caut o donatoare cu grupa 0, 1, rh pozitiv. trebuie sa dai o declaratie notariala ca nu ai pretentii financiare, faci o serie de analize si o stimulare. din cate stiu trebuie sa fi avut o sarcina sau sa fi facut un avort. imi poti spune, te rog, daca donezi pentru bani, care ar fi pretul sau vrei sa ajuti?!

| croxy a răspuns:

Si eu sunt o persoana care am nevoie de ovocite donate pentru a face Fiv si a-mi indeplini dorinta de a fi mama. ma poti ajuta?! eu am grupa 0.1 si rh pozitiv. multumesc. astept raspuns!