| Rutmegami3 a întrebat:

Aș vrea să fac un împrumut bancar însă aș dori niște sfaturi despre ceea mai ok bancă și cele mai mici dobânzii.

Răspuns Câştigător
| StoicAnalysis a răspuns:

Fiecare banca din Romania are acelasi sistem de creditare. Singurele diferente sunt la dobanzi si la perioada de creditare. Alegi banca cu cea mai mica dobanda si iti faci credit acolo. Ca pe tine doar astea doua lucruri te intereseaza: dobanda si perioada. Ce treaba are parerea altora? Ca doar nu cumperi actiuni la banca aia...

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Nutzu Kămătaru Bank.

| StoicAnalysis a răspuns:

Nu merge sa cauti pe net toate bancile din orasul tau si sa le compari? Pentru ca asta ai de facut. Nu e ca si cum bancile iti ascund tie dobanzile si ai nevoie de informatii de la noi. Le gasesti pe site-ul lor.

| Rutmegami3 explică (pentru StoicAnalysis):

Am incercat dar online găsesc foarte multe păreri proaste despre c-am toate

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Rutmegami3):

Fiecare banca din Romania are acelasi sistem de creditare. Singurele diferente sunt la dobanzi si la perioada de creditare. Alegi banca cu cea mai mica dobanda si iti faci credit acolo. Ca pe tine doar astea doua lucruri te intereseaza: dobanda si perioada. Ce treaba are parerea altora? Ca doar nu cumperi actiuni la banca aia...

| Cipi1212 a răspuns:

Nu cred că este bine să fii dator la bănci.

| Rutmegami3 explică (pentru Cipi1212):

Nu e bine dar este necesar in contextul zilelor noastre.