| Ynna_9511 a întrebat:

As vrea sa ma inscriu la Metropolitan... Trebuie sa platesc transportul daca dau o comanda sub 100 lei? Dati-mi si mie niste detalii despre aceasta firma. ThX!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se face comandă sub 100 ron.
Discount-ul pleacă de la 25%, se plătește la ridicarea coletului de la poștă. Comanda se onorează în 2-3 zile lucrătoare.
Un nou catalog apare la 2-3 luni în funcție de noutățile apărute.
Îți poți face propria ta rețea.
Poți face comandă on-line sau telefonic.
Pa, pa.

9 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Nu poti da comanda mai mica de 100 lei.Mai bine cauti un reprezentant in zona ta, sa-ti puna produsele tale pe comanda lui.

| Biencush a răspuns:

Http://ladys.ro/a/BBORCekh
Cel mai simplu daca ai comanda sub 100 lei e sa gasesti un reprezentant sa adauge la comanda lui produsele tale. Undeva pe site-ul lor scrie ca poti plati taxe suplimentare daca limita comenzii este sub 100 lei, dar eu nu am reusit acest lucru niciodata!
In rest, ce stii deja, la comanda de 100 lei la pret de reprezentant castigi cei 33 lei, respectiv 25%.
Daca iti faci propria retea, chiar si prin promovare on-line, nu doar prin cercul de cunostinte, poti avea ft multe avantaje si poti acumula bonus frumos!
Succes!
Daca te mai pot ajuta cu ceva, nu ezita!

| Ana_6561 a răspuns:

Eu iti pot da informatii despre avon. ii mult mai ok. is o gramada de premii pentru repr noi inscrisi, competiti in fiecare campanie etc. o campanie tine 3 saptamana, nu ca la metropolitan 2-3 lunihee hee. discounturi pana la 30%. super okbig grin.pentru mai multe detalii intra pe id meu avon016190@yahoo.com.

Răspuns utilizator avertizat
| iwlia a răspuns:

Damii add la jullie_th06 si iti pot da mai multe info!

Răspuns utilizator avertizat
| ella_7881 a răspuns:

Buna ynna... daca vrei s te inscriu la metrololitan sau daca vrei sa-ti ofer informatii add ella_angel_016 rog
seriozitate sunt coordonato metropolitan si t pot ajuta cu mare drag

| colnago a răspuns:

O alta oportunitate de venit este TNI: www.tahitiannoni.ro/zoli

| mariaioana_3963 a răspuns:

Eu sunt la FOREVER(produse naturiste pentru sanatate si au si cosmetice) si Oriflame ioanna_kiss2004@yahoo.com daca vrei detalii.