| FlorinRaduku a întrebat:

As vrea sa stiu daca ma pot angaja daca am depus actele pentru indemnizația de somaj.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca te poti angaja dar va trebui sa intiintezi AJOFM despre angajare si nu vei mai primi indemnizatie de somaj.

| neutrino a răspuns:

Da, te poti angaja, dar dupa un scurt timp trebuie sa renunti la ajutorul de somaj.

| Andreeea21 a răspuns:

Vrei să lucrezi la domiciliu? Vrei să scapi de șefi? De ce să nu începi acum? Te așteptăm în echipa noastră! Trebuie doar să ai un calculator și internet! Oportunitatea e la un clic distanță! Pentru mai multe detalii click aici: http://bit.ly/2agKSwX
Sper să-ți fie de ajuor ^_^