| Voiosu_Adrian_1995 a întrebat:

ATENTIE! Nu vreau sa aud chestii sa muncesc sau sa imi continui niste studii de la varsta de copil.

Cum pot face bani gratis? Vreau sa imi iau niste aparate de muzica.

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Ceri de la parinti/rude sau cauti sponsori (putin probabil sa reusesti).

| Voiosu_Adrian_1995 explică (pentru dannyel86):

Sponsori de ce? ca nu detin ceva comunitate pentru a avea nevoie de sponsori.

| Raresh23 a răspuns:

Salut! iti plac jocurile video? exista o platforma unde poti promova jocuri video. De fiecare data cand cineva cumpara tu primesti un comision si acea persoana va ramane in reteaua ta pentru totdeauna. Jocurile video continua sa apara, este o piata foarte buna iar pe aceasta platforma se vand chiar cu 50% mai ieftin decat pe Steam/Blizzard etc. Ai comision pe 3 niveluri:
Level 1: 100% commission
Level 2: 60% commission
Level 3: 40% commission
https://www.g2a.com/goldmine/join/us/W1ND140VY

| liv006 a răspuns:

Sa completezi sondaje sunt pe net daca,, cauti putin probabil sa reusesti