| PUBZONE a întrebat:

Ați întâmpinat vreodată probleme cu ATM-urile BTC România? Eu da. De două ori mi-au dat mai puțini bani decât trebuia să primesc: o dată cu 100 RON și o altă dată cu 200 RON. Am deschis un tichet, dar mi s-a spus că este vina mea pentru că nu am numărat banii bine. După ce au făcut balanța, au susținut că aparatul nu avea suma respectivă pe plus. Deci, am rămas cu paguba. De azi nu voi mai folosi ATM-urile de la BTC România, deoarece fură pe față. Vreau să aflu dacă sunt singurul sau este doar o coincidență că am pățit de două ori aceeași problemă.

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

O fi scăzut prețul la bitcoin chiar în momentul ăla.

| untu a răspuns:

Https://www.google.com/......ps?/search Au scazut valoarea BTC (bitcoin) si trebuia sa numeri pe loc dupa ce ai scos banii de la bancomat ca este o camera de supraveghere si inregistreaza totul ca martor! Daca e vreo problema cu banii mergeti la casieria bancii si comunicati ei problema!