| Alexandrinaa a întrebat:

Atunci cand intri in Guiness Book, se primesc si bani in functie de categorie?

5 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Da. Asa cred.

daniela
| daniela a răspuns:

Nu este doar un titlu onorific si o faci pentru reputatie.

| AndreeaG a răspuns:

Presupun ca da...Atunci de ce ar mai fi marfa sa intrii in Guiness Book daca nu primesti nimic, decat victoria morala...Si cred ca si bani se dau in functie de categoriehappyParerea mea!

| dany4 a răspuns:

Da, in general la multe categorii primesti 50. 000$

| rserpu a răspuns:

Cum adica onorific... Se primesc bani. oamenii care intra in Cartea Recordurilor, au lunar o suma de bani cat timp stau acolo. Dupa ce altu' il intrece, atunci banii se platesc la cel mai bun. Pfff, expert TPU, doar sa nu taca.