| Tiiganlapunga111 a întrebat:

Aveți încredere în Andrew Tate? Vreau seriozitate!
Dau funda pentru răspuns!

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cum sa nu ai incredere in proxeneti moderni, smecheri profitoriwinking
Sunt cei mai de incredere oameni!
Pentru cei certati cu materia cenusie, explic ca ma fost ironic

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce asa avea incredere intr-un proxenet urmarit penal?

| dullcat a răspuns:

Ce incredere sa ai intr-un interlop mizerabil? Este personajul acesta un model de urmat pentru tine? Sper ca nu.

| johnnny123 a răspuns:

Cât de tembel trebuie să fii ca să "ai încredere" într-un om cercetat penal pentru trafic de persoane, viol şi constituire a unei bande criminale pentru a exploata sexual femei, și care a devenit celebru tocmai pentru promovarea acestui gen de atitudine (deci sunt 99.9% șanse ca acuzațiile care i se aduc să fie reale)?

| Hyperion7 a răspuns:

Nu

| StoicAnalysis a răspuns:

Incredere in ce sens? Incredere in ideologiile lui?

| Miruna333 a răspuns:

Cum sa ai incredere in cineva fara sa il cunosti. Si incredere din ce punct de vedere

| Lucian28011 a răspuns:

Este foarte vagă întrebarea
În ce privință să avem încredere?
Că are un caracter bun? În niciun caz
Că te poate ajuta sa treci strada? Posibil
Că te va tine minte dacă îl ajuți? Probabil
Că ar accepta ceva pe degeaba? Bineînțeles

Câteva detalii în plus la o întrebare nu strică niciodată