| Elena1234456 a întrebat:

Avon sau Metropolitan happy?

Răspuns Câştigător
| Unique a răspuns:

Buna.Eu aleg Metropolitan Selection, deoarece au o gama de produse care nu o au nici Avon si nici Oriflame.Eu sunt reprezentanta metropolitan si sunt fericita sa stii.Firma Avon are o gamde de produse de sunt si scumpe si nici bune nu sunt.Metropolitan este o firma excelenta. O recomand cu placere sa stii.
Pentru cine alege metropolitan selection face alegere buna
Firma noastra de metropolitan mentine o gama bune de produse, ieftine de calitate si confort
Daca doriti sa va inscrieti ca reprezentant va astept la orice ora din zi pe id asta
alepara18

30 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Nici unalaughing

| User a răspuns:

Metronapolitane.

| Malvina24 a răspuns:

Avon!

| Razvan a răspuns:

Avonhappy

| myam33a a răspuns:

Eu in prezent sunt la amandoua REPREZENTANTA! Ambele sunt benefice in privinte diferite! DACA te intereseaza sa te alaturi unuia din cele noua echipe... te astept pe id meu: mya_m3_3a si iti voi da toate detaliile! happy

| .LoLo. a răspuns:

Eu sunt la amandoua reprezentanta.[plus oriflame, lifecare si infinityhee hee] Dar aleg Metropolitanul.Pt ca sunt preturi mult mai ieftine si calitate fff buna tongue

| Emeraude a răspuns:

Hmm, sunt sceptica in ceea ce priveste Metropolitan, au produse foarte ieftine in raport cu cele de la Avon.Pana acum nu am comandat decat o bratara de la Metropolitan, pe care inca o mai astept, urmeaza sa-mi vina in 2 saptamana. De la Avon am cumparat foarte multe produse, de foarte mult timp si am fost intotdeauna multumita, daca nu pe deplin, macar partial. Deci da, Avon.

| Alina a răspuns:

Niciuna...ambele sunt la fel de proaste.

| OanaG a răspuns:

Avon; x

| Deea a răspuns:

Avon

| Alina_9354 a răspuns:

Fiecare are produse si rele si bune...de exemplu oja de la AVON nu o recomand pentru ca se decojeste dupa o zi dar restul produselor imi plac foarte mult iar la Metropolitan nu cunosc prea bine produsele asa ca mai bine nu comentez!

| Good Cat a răspuns:

Ambele

| kqwjy a răspuns:

Avon.
În primul' rând
sunt reprezentanta la avon
şi e mult mai bine decât la metropolitan.

| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a răspuns:

Avon love struck si Metropolitan happy

| laviniaerg a răspuns:

Clar avon. la metropolitan produsele sunt mai ieftina pentru ca sunt mai proastelaughing bine. acum nici la avon nu sunt toate bune (cele la 8 lei logic ca nu sunt) dar macar este mai sigur si nu stiu.are o prezentare mult mai bunawinking

| candy_2919 a răspuns:

Vrei sa devi reprezentant "Metropolitan Selection"?

Intra aici si vezi catalogul online: http://shop.metropolitans.ro/catalog_web/

Apoi intra pe site si citeste despre avantajele pe care le ai daca te inscri si daca inscri si tu la randul tau pe altcineva!

http://www.metropolitan.ro

Ai reducere de 25% ca fiind reprezentant si poti ajunge chiar si la 30% reducere!
Pentru inscriere foloseste acest cod: CM6lwS2Y insa daca ai intrebari, nelamuriri sau nu sti cum sa faci comanda lasa-mi un mesaj si iti pot da mai multe detalii! Putem tine legatura si orice nelamurire ai, ma intrebi pe id. ul de mess: madytzzu_c18.

Bafta! Eu zic ca merita!

| sweetroby a răspuns:

Metropolitan. Eu sunt reprezentant metropolitan, si iubita la avon, si cele de la metropolitan sunt si mai bune si mai ieftine, asa ca la pret de criza.

Si eu o intrec la vanzari pe ea, plus de asta si ea comanda tot de la metropolitan.

| DenisIonut01 a răspuns:

Avon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avon.Sunt foarte multumita de aceste produse!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maybelline

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metropolitan happy
uite daca vrei sa devii reprezentant poti folosi codul :CCnWMyp9
te puup:*

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Avonbig grin

| Roxii a răspuns:

Metropolitan

| melynda a răspuns:

Metropolitan clar. eu am luat teapa cu avonu

| alex_7264 a răspuns:

Avion'

| Berta12 a răspuns:

Avon