| Ionut1763773 a întrebat:

Bă fraților de ce înghețată e așa de scumpă am fost la magazin să îmi iau și eu o înghețată e cea mai ieftină e 9 RON două să nu mai zic 9 RON o înghețată din aceea mic nuuuuuuu

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Toate sunt scumpe. Depinde si ce pretentii ai la inghetată.
Vafe este maxim 2 lei.

| johnnny123 a răspuns:

Întrebarea asta se poate pune despre absolut orice. Înghețata este singurul lucru care ți se pare scump, în rest toate prețurile sunt ok?

| ReddY25 a răspuns:

Cumpără suc atunci laughing

| MistarGoGu a răspuns:

Depinde de " nume " ca la masini! Depinde de magazin ce adaos comercial are! Una e o dughana de cartier alta e una în buricul orasului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inflatie..adica guvernul fura bani din banii poporului ca mai apoi tot guvernul sa ridice preturile iar salariile sa ramana aceleasi, mici.

cauza este guvernul.

| popapopica a răspuns:

Stai ca vine @neserios si te contrazice. La el in oras (care o fi ala) e sub un leu.