| BelleDy a întrebat:

Bacnota(euro) rupta in 15 bucati. Cu ce o lipesc? Mai poate fi buna de ceva?

3 răspunsuri:
| LoL2000 a răspuns:

Mama laughing ce chestie O.o thinking hmm nu stiu daca o mai poti folosii dar incearca ce a zis si trifescugabrielawinking daca merge merge daca nu asta ehlaughing

| trifescugabriela a răspuns:

Pai simplu, o lipesti cu banda scoci iar apoi te duci la o banca si ti-o schimba, adica iti da una noua, daca nu o primeste la banca de acolo te indruma ei.

| NicollHellen a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun dar nu prea mai ai ce face. Asta este, faptul e consumat. Nu e o tragedie, decat daca tu faci din ea o tragedie. happy O zi frumoasa.